•                                                                                                                                              Hemen bizi arayın: +90(212) 249 88 93
            

İstanbul Erkeği


Yazar:İlker Özmestçi
Yayıncı:DNZ Kitap
Kategori:Genel
Barkod:9789944264549
Ebat:13.5 X 20 cm
Sayfa Sayısı:206 s.
Baskı: İstanbul - 2014
Durumu:Ürün Tükendi.Belki güzel bir ilişki peşindesiniz, belki de “İlişkilerimde nerede yanlış yapıyorum?” diye soranlardansınız.
Evet, biz erkekleri tanımak ve anlamak istiyorsunuz. Fakat ben size süslü ve ağdalı laflarla, daha önce de duyduğunuz romantik nakaratları tekrarlamayacağım. Bunu yapan yeterince yazar var zaten. Benim niyetim size gerçekleri tüm çıplaklığıyla anlatmak; biz erkeklerin sizlere hiç anlatmadığı sırları ortaya saçıp, bizlerin gözünden kadınları ve ilişkileri göstermeye çalışmak. Biliyorum, kimi hemcinslerim beni aforoz edebilirler ama inanın sizler için bu değer!
Çünkü, sizlersiniz bizi yukarılara taşıyan ve aşka olan tüm inancınızla dünyamızı döndüren.
Hep böyle kalın. Doğru omuzlarda ömrünüzü geçirin. Gereksiz paniklerle, aceleci seçimlerle, toplumun iteklemeleriyle eksik hayatlar yaşamayın. Dişilik devriminizi pazartesiye bırakmadan hemen şimdi başlatın.
Bizlerin, kadınlar ve ilişkiler hakkındaki gerçek düşüncelerimizi merak ediyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Size “İstanbul Erkeği”nin hapını veriyorum.

Hak ettiğiniz hayatlar sizin olsun...
İ.Ö.

Geri Dön

 Tüm Kredi Kartları Geçerlidir. Sitemizde Kart Bilgileri Tutulmamaktadır.