Sözleşme

Üyelik Sözleşmesi Sitemizden aşağıda belirttiğimiz koşullar çerçevesinde alışveriş yapıyorsunuz. Siparişleriniz kargo ile veya elden firmamız deposunda teslim edilecektir. Siparişin verildiği tarih sistemimizin kredi kartından tahsilatı yaptığı veya banka hesaplarımıza sipariş havalelerinin girdiği tarih olarak alınır. Siparişin teslimat süreci bu tarihe göre yapılır. Siparişin tamamen karşılanamadığı durumlarda müşterinin yaptığı ödeme iade edilecek ve bilgi verilecektir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri satış şekline bağlı olarak (bazen sadece karşılananları gönderiniz ve kalanı için ödememi iade edin şartıyla sipariş verir..) müşteri bilgilendirilir ve eksikler için yaptığı ödeme iade edilir. Bir hafta (7 Gün) içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Ödemeler: Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz. Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir. Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

Kredi Kartı Ödeme Problemleri: Kredi Kartından ödeme yaparken problemler yaşanıyorsa bunların aşağıda belirtilen nedenler olabilir. Kredi kartı numaranızı ve/veya CVC Güvenlik Numaranızı (Kredi kartınızın arkasındaki son 3 rakam) yanlış girmiş olabilirsiniz. Kredi Kartınız limit aşımına uğramış olabilir. (Bankanızla görüşünüz.) Kredi Kartınızın kullanım süresi dolmuş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.) Kredi kartınız banka tarafından bloke edilmiş olabilir. (Bankanızla görüşünüz.)
Scroll